Castrol Yağları

Aracınızın en iyi performans sağlaması için sıradan bir yağdan çok daha fazlası olan özel olarak tasarlanmış bir ürün istiyorsanız, bunun adı Castrol olmalıdır. Siz  hangi aracı kullanıyor olursanız olun sizin ve sürüşünüz için mükemmel bir Castrol ürünü mevcuttur.

Madeni yağ teknolojisine sahip Castrol, yüksek performans sağlayan ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor. Karaağaç Petrol akaryakıt istasyonarımızdan Castrol yağlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Castrol Yağ Özellikleri

Castrol Edge, Castrol Magnetic, Castrol GTX, Castrol Power1 ürünleri aracınıza uygun yağ seçenekleri ile performansınızdan ödün vermeyerek daha verimli bir sürüş vadeder.  Tam koruma sağlayan bu yağlar, aracınızı çalıştırdıktan itibaren motor parçalarına yapışarak sürtünmeyi en aza indirir. Aynı zamanda motorun ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Castrol yağları motor için zararlı atıkları temizler, çamurlaşmayı önler ve yeni çamurlaşma oluşumunu engeller. Motorunuzun gerçek performansını ona en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ortaya çıkarır.